FIND YOUR SPORT®
sporta programma bērniem

Vēlaties dot iespēju bērnam attīstīt mīlestību pret sportu, būt aktīvam, iepazīt savus talantus un ļaut izvēlēties sporta veidu, ar kuru viņš varētu nodarboties nākotnē?

"Tad šī programma varētu būt tieši tas, ko meklējat!"

Kas ir programma

FIND YOUR SPORT®?


FIND YOUR SPORT® ir sporta programma, kas paredzēta bērniem vecumā no 6 līdz 12 gadiem. Kopš 2016.gada programma ir palīdzējusi vairāk nekā 3000 bērniem atrast sev piemērotāko sporta veidu jau agrīnā vecumā atklājot savas intereses un talantus. Programmas absolventi turpina nodarboties ar izvēlētajiem sporta veidiem priek pēc vai nodarboties nopietni. Programma palīdz bērniem iepzīt sevi, atklāt sportu un strādāt savu mērķu sasniegšanai.

Kā programma darbojas?

Programmas laikā bērni iepazīst un praktizē 10 dažādus sporta veidus - piemēram: vieglatlētiku, badmintonu, beisbolu, basketbolu, florbolu, handbolu, regbiju, futbolu, tenisu, volejbolu, u.c. Nodarbības notiek divas reizes nedēļā grupās, lai nodrošinātu maksimālu ekspozīcijas laiku katram sporta veidam. Programmā tiek mērīts katra bērna sniegums vairākos sporta veidos, un, pamatojoties uz rezultātiem, programmas noslēgumā viņam tiks ieteikts piemērotākais sporta veids. Tiks piegādāts arī apstiprinājuma sertifikāts.

Draudzība

Nodarbības vada pozitīvi sporta treneri un atsaudzīgi mentori

Daudzveidība

Katra nodarbība notiek citā sporta veidā

Emocijas

Nodarbību metodika sniedz prieku un interesi par sportu

Pieejamība

Ikvienam tiek nodrošināts nepieciešamais inventārs

Kas padara programmu unikālu?

Programmas unikālā metodoloģija ir vērsta uz to, lai jautrā veidā attīstītu bērnu interesi par sportu, vienlaikus dodot viņiem iespēju katrā nodarbībā nodarboties ar citu sporta veidu. Katrs sporta treniņš būs jauns pārsteigums. Programma piedāvās arī garīgās labsajūtas personālu, kas būs pieejams bērniem katras apmācības laikā.

Runa nav tikai par sportu un būšanu “fiziski aktīvam”.
Tas ir par daudz ko vairāk…

  • Mūsu dažādo sporta veidu nodarbības ļaus jūsu bērnam izlādēt savu enerģiju pozitīvā veidā un dabiskā vidē.
  • Viņi attīstīs pamata kustību prasmes (līdzsvaru, veiklību un koordināciju), spēlējot dažādus sporta veidus – katrā nodarbībā pa vienam. Tas palīdzēs mazināt garlaicību un ļaus bērniem atklāt, ar kādiem sporta veidiem viņi aizraujas!
  • Nodarbības arī vairo pārliecību un sociālās prasmes, tāpēc tas ir ideāls veids, kā bērni var apgūt gan fiziskās, gan garīgās prasmes un raugoties no jūsu perspektīvas, baudīt dažādus sporta veidus bez finansiālām un loģistikas grūtībām, kas saistītas ar vairākām nodarbībām.